gt corolla etu parkki/roiske läppä?

Kaikki muut lajit, moottoripyörät, kelkat, radio-ohjattavat, kiihdytysautot yms muut lajit. Vapaa keskustelu aiheista.
Avatar
make72
Viestit: 4
Liittynyt: 25.08.2004 00:00
Paikkakunta: hämeenkyrö

gt corolla etu parkki/roiske läppä?

Viesti Kirjoittaja make72 » 16.12.2004 19:03

moi!olisko jollain oikeen puolista etu parkkia gt corollaan?muuten auto nipussa ensi vuoden f-cup.ja sinistä roiske läpäää tarvis.
marko.mansikkamäki

Avatar
KMS
A-Junnu
A-Junnu
Viestit: 64
Liittynyt: 18.05.2004 00:00

Viesti Kirjoittaja KMS » 16.12.2004 19:05

Koita tota markkinasivua...

Avatar
Kartanlukija
KV
KV
Viestit: 477
Liittynyt: 29.04.2004 00:00

Re: gt corolla etu parkki/roiske läppä?

Viesti Kirjoittaja Kartanlukija » 16.12.2004 22:53

muuten auto nipussa ensi vuoden f-cup [/quote]

Tuohan kuulostaa hyvältä, jos auto on enää etuparkkia ja roiskeläppiä vaille valmiina. Veikkaan että monella on paljon pahemmassa vaiheessa vielä! Laittakaahan jonkinlaiset nettisivut teidänkin tiimille, niin saatais ihailla jotain kuvia ja muutenkin lisäinfoo touhuistanne. Toivottavasti vauhti on vähintään yhtä kohdallaan heti vuoden alusta, mihin se tänä syksynä jäi.

t: Juha Kivimäki
www.veku.net -autourheilukauppa netissä

Avatar
make72
Viestit: 4
Liittynyt: 25.08.2004 00:00
Paikkakunta: hämeenkyrö

Re: gt corolla etu parkki/roiske läppä?

Viesti Kirjoittaja make72 » 16.12.2004 23:24

Kartanlukija kirjoitti:Tuohan kuulostaa hyvältä, jos auto on enää etuparkkia ja roiskeläppiä vaille valmiina. Veikkaan että monella on paljon pahemmassa vaiheessa vielä! Laittakaahan jonkinlaiset nettisivut teidänkin tiimille, niin saatais ihailla jotain kuvia ja muutenkin lisäinfoo touhuistanne. Toivottavasti vauhti on vähintään yhtä kohdallaan heti vuoden alusta, mihin se tänä syksynä jäi.

t: Juha
Kivimäki
moikka!
kyl meilläkin netti sivut on tekeillä parasta aikaa joten pyrimme avaamaan vuoden vaihteessa viimestään kun saadaan uudesta värityksestäkuvia pääsette ihailemaan niitä ja lukeen kuulumisia meiän tiimistä ym.odotelkaa vielä tovi ja eiköhän se vauhti ole tallella mihin se jäikin?t:marko :lol:

Vastaa Viestiin