Fiesta R2 auto vuokrattavaksi 2017 kaudelle

Kaikki muu keskustelu mikä ei kuulu muille foorumiosastoillemme! Esim. linkkivinkit, ilmoitukset vioista, kehitysehdotukset yms keskustelu. Sana on vapaa!
LauriP
Viestit: 3
Liittynyt: 21.11.2016 22:18

Fiesta R2 auto vuokrattavaksi 2017 kaudelle

Viesti Kirjoittaja LauriP » 22.11.2016 00:42

Jos on väärä paikka tälläiselle niin poistakaa. Yritän hieman kartoittaa minkälainen kysyntä olisi Fiesta R2 autolle ensi kaudeksi. Olisi mahdollisuus ostaa juuri huollettu 2015 vuoden Fiesta ja kattava varaosa paketti. Itselläni ei rahkeet(taidot) riitä autolla ajaa, mutta jollain tavalla on moottoriurheilun parissa on pysyttävä. Omasta takaa valmiiksi löytyy jo kuljetuskalusto, sekä tilat auton huoltamiseen. Myös osaavia mekaanikkoja itseni lisäksi löytyisi pari kappaletta, joten "saavu paikalle ja aja" paketti olisi se ensisijainen vaihtoehto mitä tarjoaisin. Toki pelkkä auton vuokraus olisi mahdollista.

Toivoisin asiallisia mielipiteitä, vinkkejä ja kommentteja asiaan liittyen ja jos auton vuokraus kiinnostaa niin laita ihmeessä sähköpostia: Lauriperlstrom@gmail.com